Jakmile šéf Applu Tim Cook připustil, že ani Apple není vůči současné paměťové krizi imunní a že bude muset zdražovat, hned se objevily propočty, o kolik by to mohlo být. A pro zákazníky to není veselé čtení. Nové ceny budou zřejmě extrémně vysoké.