V berounském aquaparku dostanou školáci za vysvědčení dárek

Příjemně osvěžující začátek prázdnin a ještě k tomu s malým dárkem mohou školáci prožít v berounském aquaparku Tipsport laguna. Žáky i studenty tam totiž čeká odměna za vysvědčení. „Každý, kdo si zakoupí vstup do našeho aquaparku a přinese s sebou i vysvědčení, dostane ke vstupu malý dárek. Máme připravené malé skládací létající talíře či nafukovací míče,“ uvedl provozní aquaparku Antonín Marx. Dodal, že dárky nečekají jen na samé jedničkáře. 

Příjemně osvěžující začátek prázdnin a ještě k tomu s malým dárkem mohou školáci prožít v berounském aquaparku Tipsport laguna. Žáky i studenty tam totiž čeká odměna za vysvědčení.

„Každý, kdo si zakoupí vstup do našeho aquaparku a přinese s sebou i vysvědčení, dostane ke vstupu malý dárek. Máme připravené malé skládací létající talíře či nafukovací míče,“ uvedl provozní aquaparku Antonín Marx.
 
Dodal, že dárky nečekají jen na samé jedničkáře. Na odměnu se mohou těšit všichni školáci bez rozdílu. Příjemné chvíle můžete v berounském bazénu strávit i následující týden, během dvoudenních státních svátků 5. a 6. 7. V tyto dny bude Městský plavecký areál Tipsport laguna otevřen v časech jako o víkendu.