V Berouně se otevře první Rákosníčkovo hřiště v Čechách

Vůbec první Rákosníčkovo hřiště v Čechách bude v neděli 15. 7. otevřeno v Berouně v Košťálkově ulici. Slavnostní otevření hřiště, které na své náklady ve městě vybudovala v rekordním čase společnost LIDL, začne v 10:00. Kromě zástupců společnosti LIDL se jej zúčastní i místostarosta Berouna František Ečer. Rákosníčkovo hřiště je určeno dětem od dvou až do 12 let. Vévodí mu neposedný a zvědavý zelený hrdina z rybníku Brčálník, oblíbená večerníčková postavička. 

Vůbec první Rákosníčkovo hřiště v Čechách bude v neděli 15. 7. otevřeno v Berouně v Košťálkově ulici. Slavnostní otevření hřiště, které na své náklady ve městě vybudovala v rekordním čase společnost LIDL, začne v 10:00. Kromě zástupců společnosti LIDL se jej zúčastní i místostarosta Berouna František Ečer.

Rákosníčkovo hřiště je určeno dětem od dvou až do 12 let. Vévodí mu neposedný a zvědavý zelený hrdina z rybníku Brčálník, oblíbená večerníčková postavička.
 
Rákosníček na hřišti tvoří dekoraci herních prvků a je také aktivní součástí her. Pomáhat bude dětem například rozvíjet motoriku a fantazii.
 
Hřiště je rozděleno na aktivní zónu s atrakcemi a klidovou zónu, ve které se nachází pískoviště, domeček pro úkryt a lavičky pro rodiče.