V Berouně proběhl Vánoční jarmark s Mikulášskou pohádkou

KLUBíčko Beroun uspořádalo 2. prosince Vánoční jarmark s Mikulášskou pohádkou. Akce se konala za podpory města Beroun, které poskytlo finanční prostředky na organizaci, uspořádání a propagaci. 

Vánoce s Klubíčkem byly zahájeny v sále České pojišťovny Beroun v 15 hodin a do 18 hodin probíhaly tvořivé dílny, nákup vánočních dekoračních předmětů, drobných dárečků a degustace cukroví. 

Kromě poslechu koled si účastníci mohli vyrobit vánoční dárky, např. pletené košíky, vánoční přáníčka a další, ochutnat cukroví, posilnit se kávou či vánočním čajem a nechat se nabít vánoční atmosférou a podpořit dobrou věc. Návštěvníci si mohli koupit adventní věnce, mýdla, svíčky, kalendáře, rodiče a dospělí se mohli zahřát vánočním punčem či kávou. V 18 hodin byl vánoční jarmark ukončen a v 19 hodin nastoupilo hudební číslo Jimmyho Bozemanna & The Lazy Pigs a poté Vivien´s Shadow.
 
Vánoc s Klubíčkem se účastnila Farní charita, Leontýn – Domov osob se zdravotním postižením, Azylový dům a Dům na půl cesty Berounka.
Posláním Klubíčka je podpora rodin pečující o blízkého se zdravotním postižením, poskytnout mu možnost zařadit se do společnosti a čas trávit tvořivým a plnohodnotným způsobem. Klubíčko za tímto cílem provozuje 5 služeb: Denní a týdenní stacionář, odlehčovací služby, sociálně terapeutické dílny a osobní asistenci.