Stále můžete vyplnit anketu o kultuře

Anketu, jejímž cílem je zjistit názory, potřeby a přání obyvatel Berouna a jeho návštěvníků na kulturní život ve městě, najdou zájemci ZDE a nebo na několika místech v Berouně: v podatelně MěÚ, Městském informačním centru, Muzeu Českého krasu.

Anketu, jejímž cílem je zjistit názory, potřeby a přání obyvatel Berouna a jeho návštěvníků na kulturní život ve městě, najdou zájemci ZDE a nebo na několika místech v Berouně: v podatelně MěÚ, Městském informačním centru, Muzeu Českého krasu. Vyplnit je mohou i v Kině Mír, Městské knihovně a její pobočce na Velkém sídlišti, Městské galerii Beroun nebo na školách vyššího typu. Na stejných místech rovněž mohou lidé vyplněné anketní lístky odevzdávat.

Výsledky ankety, která je anonymní, pak budou využity při směrování finančních prostředků města na podporu zejména těch kulturních aktivit, které budou reagovat na náměty a potřeby obyvatel, při zachování hlediska žánrové členitosti.

Odpovědi vyhodnotí komise kultury rady města a využity budou pro zpracování novely stávající koncepce kulturní politiky města pro další období. Ta bude po projednání v radě města předložena ke schválení zastupitelstvu. Info: tel. 311 654 201, mail:oskvv1@muberoun.cz.

Anketa potrvá do 24. února!

www.mesto-beroun.cz