Právě se nacházíte:

Školy závodily v atletice

Tradiční závody atletické všestrannosti uspořádala ve středu 13. června ZŠ na Wagnerově náměstí v Berouně. Zúčastnilo se 17 desetičlenných družstev žáků škol z celého okresu Beroun. Soutěžilo se v tradičních disciplínách: 50m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Loňské první místo obhájila reprezentace pořadatelské školy. Na 2. - 6. místě si školy pouze prohodily pořadí. Největší posun v pořadí zaznamenala berounská ZŠ Jungmannova, která se z loňského 11. vyšplhala na 2. místo...

Tradiční závody atletické všestrannosti uspořádala ve středu 13. června ZŠ na Wagnerově náměstí v Berouně. Zúčastnilo se 17 desetičlenných družstev žáků škol z celého okresu Beroun.

Soutěžilo se v tradičních disciplínách: 50m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Loňské první místo obhájila reprezentace pořadatelské školy. Na 2. - 6. místě si školy pouze prohodily pořadí. Největší posun v pořadí zaznamenala berounská ZŠ Jungmannova, která se z loňského 11. vyšplhala na 2. místo.
 
„Všichni závodníci se snažili předvést co nejlepší výkony a přestože je to soutěž družstev, musím vyzdvihnout výkony tří závodnic Ester Bendové Ester, Marie Jedličkové Marie a Barbory Jindrové Barbora,“ uvedl ředitel školy Antonín Leopold.