Rolovací levitující projekční plocha – SI Zero-G

Společnost Screen Innovations uvedla nový typ rolovací projekční plochy Zero-G, která představuje zcela nový koncept – do interiéru ji můžete umístit bez jakýchkoli omezení, například i proti oknu. Oproti jakékoli jiné obrazovce nelimituje dispozice prostoru, do kterého ji umístíte.  

Tato motorizovaná projekční plocha je výrazným interiérovým prvkem, ale v době, kdy ji nepoužíváte, se nenápadně schová do pouzdra a nenarušuje design místnosti. Pokud se chcete dívat, plocha sjede po lankách do požadované polohy a rozvine se do plné velikosti. Aby byl efekt dokonalý, výrobce k projekční ploše dodává maskovací pera, která pomohou zneviditelnit vodící lanka, takže Zero-G v rozvinuté podobě doslova levituje v prostoru. 

S nákupem Zero-G si pořizujete něco, co nikde dosud nebylo. Jedná se o zcela nový a ojedinělý přístup k technologii motorizovaných pláten, který jedinečným způsobem překonává zásadní problémy spojené s jejich sledováním. Projekční plochu je možné umístit prakticky kdekoli, třeba i před francouzské okno. Díky použití konstrukčních prvků jako jsou odnímatelný navíjecí válec, továrně předprogramovaná dvířka pouzdra, automatický horní doraz detekovaný pomocí optických senzorů či továrně předinstalovaný tubus s projekčním plátnem, je montáž obrazovky Zero-G velmi jednoduchá  a bezproblémová, stejně jako její obsluha. 

Projekční plocha Zero-G je k dispozici v provedení s materiálem Slate, nebo Pure, ve velikostech úhlopříčky 80“ až 160“ (16:9). V České republice výrobky Screen Innovations dodává společnost Audiopro.