Puzzle a plakáty EuroGraphics

Jsme přímými dovozci výrobků kanadské firmy EuroGraphics. Zajišťujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej Puzzle a plakátů EuroGraphics v Česku a na Slovensku. Vzhledem k velkému zájmu evropských obchodníků máme v plánu rozšířit svoji obchodní síť i do dalších evropských států. 

Puzzle EuroGraphics jsou v letošním roce zcela novinkou na českém trhu. V současné době dodáváme Puzzle například do Luxoru v Praze, do Albi v Českých Budějovicích, na Berounsku do prodejen Jednota Hořovice. Puzzle vynikají špičkovým provedením a zcela jedinečnými motivy s převážně edukační a encyklopedickou tématikou. 

Mezi motivy najdete vesmír, vědu, anatomii, letadla, lodě, vlaky, přírodu, umění. Používané texty v motivech jsou v angličtině, latině, francouštině, španělštině a němčině. Puzzle EuroGraphics přinášejí zábavu spojenou s výukou, podporují jemnou motoriku a umění se soustředit při skupinovém či samostatném skládání puzzle.
 
Dále distribuujeme plakáty EuroGraphics převáženě do muzeí, vzdělávacích center a galerií. Pro školy, školky a střediska volného času jsme připravili speciální cenovou nabídku. Rádi bychom tak podpořili výuku zábavnou formou. 
 
Sortiment můžete vidět, popřípadě objednat na našem eshopu www.puzzleeurographics.cz.
 
Zákazníkům objednané zboží zasíláme s PPL nebo je možné si zboží po domluvě vyzvednout v Berouně či v Oseku u Hořovic.