Policisté budou rozdávat NEalkoholické pivo

Projekt Řídím - piju nealko pivo bude na silnicích v ČR probíhat po celý měsíc srpen. Na Berounsku budou policisté rozdávat nealkoholické pivo už v tomto týdnu. Tato akce bude probíhat na běžných stanovištích kontroly dopravních policistů nebo při běžném dohledu na bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích. Kromě policistů bude na stanovišti přítomen zástupce pivovaru, který řidičům předá nealkoholické pivo a informační materiály týkající se tohoto projektu. 

Projekt Řídím - piju nealko pivo bude na silnicích v ČR probíhat po celý měsíc srpen. Na Berounsku budou policisté rozdávat nealkoholické pivo už v tomto týdnu. Tato akce bude probíhat na běžných stanovištích kontroly dopravních policistů nebo při běžném dohledu na bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích.

Kromě policistů bude na stanovišti přítomen zástupce pivovaru, který řidičům předá nealkoholické pivo a informační materiály týkající se tohoto projektu. Cílem projektu je představit a rozšířit povědomí o nápoji pro řidiče, který může být bezpečnou alternativou z hlediska bezpečnosti a dodržování zákona.
 
Řidiči se tedy nemusí vzdát svého oblíbeného piva, aby bezpečně dojeli do stanoveného cíle, a také tím neporuší zákon.