Otevření nových dětských hřišť

Rekonstrukce pěti dětských hřišť v Berouně finišuje. Jejich slavnostní otevření se uskuteční na jednom z nich, a to na hřišti Na Parkáně, které doznalo velkých změn. Původně tu bylo jen pískoviště, nyní tu jsou prolézačky, houpačky, nové kryté pískoviště a další atrakce. Slavnostní otevření se uskuteční dnes od 10:30.   Na hřištích jsou již namontovány dětské atrakce, nyní probíhají terénní práce, dokončují se dopadové plochy. 

Rekonstrukce pěti dětských hřišť v Berouně finišuje. Jejich slavnostní otevření se uskuteční na jednom z nich, a to na hřišti Na Parkáně, které doznalo velkých změn. Původně tu bylo jen pískoviště, nyní tu jsou prolézačky, houpačky, nové kryté pískoviště a další atrakce. Slavnostní otevření se uskuteční dnes od 10:30.

Na hřištích jsou již namontovány dětské atrakce, nyní probíhají terénní práce, dokončují se dopadové plochy. Všechna hřiště budou nyní splňovat přísné evropské normy. Například pískoviště budou krytá, ať již dřevěným krytem či plachtou. 
 
Na opravu pěti dětských hřišť získal Beroun evropskou dotaci 2,12 milionu korun. Ze svého rozpočtu se na opravě podílel půl milionem korun.