Odlehčený ricottový dezert stvořený přímo pro vás

Lahodné dezerty značky Dessert Manifattura vznikají v italské Lombardii a přinášejí chuť kvalitních surovin až na váš stůl. Základ ze sýra ricotta navíc zaručí, že vám po konzumaci dezertu nebude těžko a dopřejete si ho bez jakýchkoliv výčitek.

Ricotta se vyrábí ze syrovátky a svou konzistencí připomíná tvaroh nebo čerstvý sýr. Má svěží a jemnou chuť, kterou oživí slaná i sladká jídla. Obsahuje vysoké množství bílkovin a minimum tuků, takže se hodí i při redukční dietě a je velmi lehce stravitelná. Najdeme v ní také vitaminy řady B, draslík, vápník a sodík.

V dezertech Dessert Manifattura doplňují ricottu zajímavě volené příchutě. Ochutnat můžete čokoládovou pěnu se slaným karamelem, cheesecake s mangem nebo cheesecake s lískovými oříšky, čokoládou a polevou ze slaného karamelu. Všechny dezerty jsou díky ricottě svěží a lehké. Vychutnat si je můžete jako lahodou svačinku v práci po obědě nebo je přibalit dětem jako svačinu do školy. Ricottové dezerty si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.