Nový salát s grilovaným tofu steakem od Bageterie Boulevard

Známá poučka říká, že bychom měli zeleninu jíst až 5x denně, tedy ji ideálně zařadit ke každému jídlu. Pokud chcete dodržet správný a vyvážený příjem všech živin bez nutnosti počítání kaloriíí, zařaďte na jídelníček vhodně sestavený zeleninový salát. V letních vedrech vás zasytí a osvěží, a na rozdíl od těžkých jídel se po něm nebudete cítit unavení a malátní. A navíc si na něm můžete i skvěle pochutnat!

Nové saláty z řady Balanced Calories od Bageterie Boulevard myslí jak na milovníky masa, tak na vegetariány a vegany. Ochutnat můžete zcela nový salát Grill & quinoa steak. Skládá se z grilované zeleniny, čerstvých i sušených rajčat, mixu zelených salátů, sojového steaku s quinoou, která je plná vitaminu C, riboflavinu, thiaminu, kyseliny listové a beta-karotenu. To vše chuťově spojuje francouzská zálivka vinaigrette tvořená olejem, vinným octem, trochou cukru, solí, pepřem a dochucená aromatickými bylinkami či hořčicí. Jako příloha jsou k salátu podávány malé křupavé tortilky.

Řada Balanced Calories nabízí také klasický Caesar salát s kuřecím masem, slaninou, krutony, římským salátem, majonézou a parmezánem nebo lehký Zahradní salát s rajčetem, okurkou salátem a paprikou. Saláty najdete v nabídce všech poboček Bageterie Boulevard nebo si je v Praze, Brně, Plzni, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberci, Ostravě, Kolíně či Kladně můžete objednat přes rozvozovou službu bbdomu.cz.