Nová kolekce inspirovaná ikonou pop artu Andy Warholem

Eastpak představuje novou kolekci inspirovanou Andy Warholem, který si batohy této americké značky velmi oblíbil. Nová kolekce proto oslavuje ikonu tohoto umělce a vnáší do své tradiční řady batohů Padded Pakr nové barvy a hravost s jeho fotografiemi.    

Andy Warhol byl americký malíř, grafik, filmový tvůrce a jeden z nejpřevratnějších umělců 20. století, jakožto hlavní postava pop artu. 

Společnost Eastpak ve své nové kolekci oslavuje jeho originalitu i tvořivost. Kolekce nabízí jedinečné batohy, ve kterých se odráží kreativita, hravost i individualita. Motivy a typ batohů jsou vybrány na základě preferencí samotného umělce, který měl k Eastpaku velmi pozitivní vztah. 

Ikonický batoh Padded Pakr patřil mezi favority Andyho Warhola. Na tento batoh nedal dopustit, a dokonce s ním byl i mockrát zachycen na fotografiích. Proto se Eastpak rozhodl novou kolekci uvést právě na tradičním typu batohů Padded Pakr. 

První je ztvárnění Andyho Warhola speciálním typem tiskařského nástřiku na celokoženém černém batohu, který nese název Leather Pakr. Tento batoh je následován klasickým pop artovým motivem v barevném tisku Screen print Pakr a ve variantě černobílé koláže fotografií s názvem Photo print Pakr. Hlavním motivem všech batohů kolekce je samotný Andy Warhol.

Kromě batohů jsou v kolekci se stejnými motivy navrženy také klasické ledvinky Springer a cestovní kufry Tranverz.