Nezničitelné batohy Eastpak se vrací na český trh

Eastpak je americká lifestylová značka založena v Bostonu, specializující se především na batohy, tašky a cestovní zavazadla. Společnost začínala v roce 1952 výrobou batohů a tašek pro americkou armádu. Jednoho dne si syn zakladatele společnosti všiml, že armádní batohy nosí i někteří studenti do školy. Přesvědčil tehdy svého otce, aby produkoval i výrobky určené pro nevojenské využití, a tak se Eastpak roku 1976 zaměřil také na spotřebitelský trh. V České republice byla značka více než deset let nedostupná, nyní se ale opět vrací.  

Eastpak jsou městské batohy i cestovní zavazadla, které vydrží desítky let 
Kromě funkčnosti a zajímavého designu nabízí značka Eastpak garanci až 30 let. Ta ji jednoznačně odlišuje od konkurence. Díky původnímu vývoji pro americkou armádu jsou batohy téměř nezničitelné. Americký styl se promítl také do atraktivního provedení, které se od 70. let u základní řady batohů téměř nezměnilo. Jedná se o jedinečný tvar, který spojuje všechny značky do ikonického batohu, který se stal nejprodávanějším na světě. Batohy Eastpak ocení nejen vyznavači módního athleisure stylu, ale všichni aktivní lidé, kteří milují městský styl i rádi cestují. 

Hra s barvami, každý rok je originál
Batohy Eastpak jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů, které zaručují maximální odolnost vůči různým vlivům prostředí. Výhodou je také bohatá šíře variant a provedení. Vybírat je možné z řady barev, velikostí, ale také podle specifické funkčnosti. Každý rok nabízí Eastpak speciální edici barev, která se prodává pouze v daném roce a nikdy se již neopakuje. Je tak možné si zakoupit jedinečný batoh, který zůstává originálem. Eastpak spolupracuje také s významnými ikonami ze světa módy, s nimiž vytváří další limitované edice.

Vlajkové produkty – batohy:

Eastpak Padded Pak'r  
Nejprodávanější batoh na světě od roku 1976 a slavná ikona Eastpaku, polstrovaný PAK'R unese, co je potřeba. Je známý pro svůj ikonický design a funkční konstrukci, která umožní cestovat v pohodlí a se stylem. Od základky až po vysokou, generace studentů si oblíbila víceúčelovost, robustnost a pohodlné nošení tohoto batohu. Disponuje velkou hlavní přihrádkou, přední kapsou na zip, komfortním zádovým systémem a polstrovanými ramenními popruhy. Objem 24 l, materiál: poleyester. Záruka 30 let. K dostání v různých barvách od 1 100 Kč.

Eastpak Dee jeansy
Inovovaný klasický tvar batohu se zapuštěnou polstrovanou přední kapsou, kam lze bezpečně uložit například tablet. Moderní batoh, který kombinuje funkci a styl. Skvělá alternativa k tašce či kabelce pro každodenní použití. K dostání v různých barvách od 1 260 Kč.

Eastpak Krystal stripe
Módní jednokomorový batůžek pro ženy na volný čas. Elegantní styl, pohledově měkká, ale přesto odolná látka, jak je u batohů Eastpak zvykem. Vše dokreslují kožené detaily. K dostání v různých barvách od 1 400 Kč. 

Eastpak Floid black
Zástupce vyšší řady módních funkčních batohů. Ideální batoh pro každodenní nošení do práce, disponuje polstrovaným tělem a oddělenou kapsou na notebook. Stejně tak je vhodný pro nošení dokumentů a dalších pracovních či studijních materiálů, které se v tomto batohu nikdy nezmačkají. Pohodlné nošení umocňuje ergonomický popruh. Záruka 30 let, objem 16 litrů, materiál: polyester. K dostání v různých barvách za 1 800 Kč.