Neviditelné reproduktory pro náročné

Reproduktory CELESTIAL - zvuk z hůry. Celestial jsou pasivní stropní reproduktory, které zaručují výjimečný zvukový projev, flexibilitu, jednoduchou instalaci a diskrétní vzhled, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jde o diskrétní stropní reproduktory, které vyplní místnost nevšedními zvukovými zážitky.  

Reproduktory PALATIAL - diskrétní ale výkonné 
Palatial jsou pasivní vestavné reproduktory do stěn, určené pro aktivní poslech. Charakterizuje je prostor vyplňující hudba či zvuková kulisa domácího kina. Jde o nenápadné vestavěné reproduktory s plným zvukem.   

Stropní reproduktory Celestial a vestavěné reprosoustavy Palatial vycházejí ze vzájemné spolupráce společností Bang & Olufsen a Origin Acoustics. Značka Origin Acoustics, která je na českém trhu nová, má ale za sebou již 40letou zkušenost v oboru. Tým techniků, který u zrodu společnosti stál, nechal z podlah zmizet „překážející bedny“ a nevzhledné dráty a ukryl vše do stěn. V Origin Acoustics jsou pevně přesvědčeni, že hudba zní a „vypadá“ nejlépe, pokud je ukryta před našimi zraky. Značku Origin Acoustics v České republice nyní nově zastupuje společnost Audiopro. 

Cena od 10 tis. Kč za reporduktor.

Více informací o reproduktorech Bang & Olufsen a Origin Acoustics najdete na: 
http://www.audiopro.cz/domaci-audio-video/origin-acoustics/kolekce-bang-amp-olufsen.html