Muž upadl, pomohli mu strážníci

Osmdesátiletému muži, který uvízl v hůře dostupném terénu, pomáhali s vyproštěním berounští strážníci 6. ledna dopoledne. Osmdesátiletý muž si zkracoval přes prostory někdejších kasáren cestu k lékaři. V nepřehledném terénu ale upadl a nedokázal se sám dostat ven.

Osmdesátiletému muži, který uvízl v hůře dostupném terénu, pomáhali s vyproštěním berounští strážníci 6. ledna dopoledne.

Osmdesátiletý muž si zkracoval přes prostory někdejších kasáren cestu k lékaři. V nepřehledném terénu ale upadl a nedokázal se sám dostat ven. Požádal proto o pomoc Rychlou lékařskou službu. Nebyl ovšem schopný udat přesné místo, kde se nachází. Dispečerka proto požádala o pomoc Městskou policii Beroun. Hlídka se s mužem telefonicky spojila. Z hovoru vyplynulo, že muž se nachází v areálu bývalého autoparku.

Hlídka se dostavila na místo společně s RZS a ve křoví poblíž Talichovy ulice našla tohoto muže. Pomoci s jeho vyproštěním museli ještě přivolaní hasiči, neboť bylo nutné otevřít zavařená vrata. Poté byl muž převezen do nemocnice na vyšetření, aby se vyloučilo případné zranění. Na místě totiž podle svých slov ležel skoro dvě hodiny.

www.mesto-beroun.cz