Kemáda Group s.r.o. - Profesionální úklidové služby pro vaše prostory

Kemáda Group s.r.o. poskytuje komplexní úklidové služby pro komerční i rezidenční prostory. Naše služby zahrnují pravidelné úklidy, generální úklidy, úklidy po rekonstrukcích a mnoho dalšího. Spolehněte se na profesionální přístup a nejvyšší standardy kvality.

Úklidové služby na míru 

Kemáda Group s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která se specializuje na poskytování širokého spektra profesionálních služeb zaměřených na údržbu a správu různých typů prostor. Naše firma byla založena 11. ledna 2022 a od té doby jsme si vybudovali pevnou pozici na trhu díky našemu důrazu na kvalitu, efektivitu a spokojenost našich klientů.

Sídlo naší společnosti se nachází na adrese Poštovní náměstí 25, 272 01 Kladno. Jsme registrováni u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 361050 a naše identifikační číslo je 14143160. Kemáda Group s.r.o. je společnost s ručením omezeným, což zajišťuje stabilitu a spolehlivost našich služeb.

Jednou z našich hlavních služeb je profesionální úklid prostor. Nabízíme komplexní úklidové služby pro komerční budovy, kanceláře, bytové domy i veřejné prostory. Naše služby zahrnují pravidelné úklidy, jednorázové generální úklidy, úklidy po rekonstrukcích a mnoho dalšího. Díky našim profesionálním úklidovým službám zajistíme, že vaše prostory budou vždy dokonale čisté a reprezentativní.

Více informací o našich úklidových službách naleznete na naší specializované stránce.

Kemáda Group s.r.o. nabízí také širokou škálu dalších služeb, které zahrnují čištění fotovoltaických panelů, deratizaci, údržbu zahrad a sanace. Naše odborné týmy jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají hluboké znalosti a zkušenosti v těchto oblastech, což nám umožňuje poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Každý projekt přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením, abychom splnili specifické požadavky a očekávání našich zákazníků.

Více informací o všech našich službách naleznete na našem hlavním webu.

V Kemáda Group s.r.o. věříme, že kvalitní služby začínají kvalitním týmem. Proto investujeme do neustálého vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců, aby byli vždy připraveni čelit novým výzvám a přinášet inovativní řešení. Naše hodnoty zahrnují profesionalitu, spolehlivost a závazek k udržitelnosti, což se odráží ve všech našich aktivitách.

Díky našemu komplexnímu přístupu k údržbě a správě prostor jsme schopni zajistit, že vaše prostředí bude nejen čisté a bezpečné, ale také esteticky upravené a funkční. Spolupracujeme jak s komerčními subjekty, tak s jednotlivými domácnostmi, a vždy se snažíme přizpůsobit naše služby tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým potřebám našich klientů.

Kemáda Group s.r.o. je váš spolehlivý partner pro všechny potřeby údržby a správy prostor. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.