Kde pořídíte v Berouně prvotřídní okna a dveře?

Důvodů ke koupi nových oken a dveří je mnoho (stavba, rekonstrukce, úspora za teplo). Pro každého, kdo uvažuje o zakoupení oken a dveří, máme typ na kvalitní výrobky a služby, za ceny dostupné pro každého. Na výjezdu od berounského Kauflandu naleznete prodejnu plastových oken, dveří a příslušenství Windoor´s.

Firma nabízí ověřená okna a dveře z komodit plast, hliník, dřevo, včetně bezplatného poradenství a zaměření na profesionální úrovni. Pro náročné zákazníky nabízí 10-ti letou záruku na okna, včetně garance výměny rozbitého skla po celou záruční dobu ZDARMA.  Výrobky lze zakoupit včetně montáže, demontáže, likvidace, dopravy a všech úkonů s dodávkou spojených.  Na prodejně vám nabídnou bohatý výběr příslušenství (kování, zavírače, parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu…). O komplexnosti nabízených služeb, či výběru těch ,,správných,, oken a dveří na míru se můžete přesvědčit v příjemném prostředí prodejny, kde se ochotní zaměstnanci pokusí vyhovět vašim požadavkům. Pro ty, co rádi vybírají z pohodlí domova doporučujeme navštívit ONLINE KALKULACI na www.windoors.cz.  
 
Věříme, že ať navštívíte Windoor´s virtuálně na webových stránkách, nebo osobně, na adrese Plzeňská 353, Beroun (naproti Kauflandu), budete spokojeni. Případné dotazy vám ochotně budou zodpovězeny na BEZPLATNÉ INFOLINCE 800 100 335, případně přímo na berounské prodejně osobně, či telefonicky na čísle 724 895 704.