Do Berouna se vrátily farmářské trhy

Farmářské trhy se po delší pauze opět vrátily na Husovo náměstí. Jejich režie se ujala ve spolupráci s Technickými službami Beroun, s.r.o. specializovaná obchodní firma, která tyto trhy pořádá i v jiných městech České republiky.  Farmářské trhy se konají každé úterý od 7 do 17 hodin na Husově náměstí. „V rámci těchto trhů se prodávají masné výrobky, ryby, uzeniny, pečivo, zeleninové či ovocné výpěstky, koření, sýry, mošty, tradiční koláče a různé speciality, ale i dřevěné doplňky a hračky,“... 

Farmářské trhy se po delší pauze opět vrátily na Husovo náměstí. Jejich režie se ujala ve spolupráci s Technickými službami Beroun, s.r.o. specializovaná obchodní firma, která tyto trhy pořádá i v jiných městech České republiky.  Farmářské trhy se konají každé úterý od 7 do 17 hodin na Husově náměstí. 

 
„V rámci těchto trhů se prodávají masné výrobky, ryby, uzeniny, pečivo, zeleninové či ovocné výpěstky, koření, sýry, mošty, tradiční koláče a různé speciality, ale i dřevěné doplňky a hračky,“ uvedl ředitel TS Beroun Pavel Moucha s tím, že ostatní druhy zboží se budou tak jako dosud prodávat během středečních a sobotních trhů. Jejich termíny zůstávají.