Do Berouna se vracejí farmářské trhy

Farmářské trhy se po delší pauze vrací na Husovo náměstí v Berouně. Jejich režie se tentokrát ujme ve spolupráci s Technickými službami Beroun, s.r.o. specializovaná obchodní firma, která tyto trhy pořádá i v jiných městech České republiky. Právě s ní uzavřou Technické služby Beroun smlouvu o pronájmu míst na zkušební období do konce roku 2013. 

Farmářské trhy se v Berouně poprvé uskuteční pod taktovkou výše uvedených partnerů v úterý 9. října 2012. Konat se budou následně každé úterý od 7 do 17 hodin na Husově náměstí. 

„V rámci těchto trhů by se prodávaly masné výrobky, ryby, uzeniny, pečivo, zeleninové či ovocné výpěstky, koření, sýry, mošty, tradiční koláče a různé speciality, ale i dřevěné doplňky a hračky,“ uvedl ředitel TS Beroun Pavel Moucha s tím, že ostatní druhy zboží se budou tak jako dosud prodávat během středečních a sobotních trhů. Jejich termíny se nemění.
 
„Zpočátku počítáme jen s maximálním počtem dvaceti stánků. Věřím ale, že postupně se bude jejich počet zvyšovat,“ míní Moucha.
 
Pokud se budou Farmářské trhy krýt s některou z kulturních akcí, budou trhy zrušeny.