Právě se nacházíte:

Den bezpečí v Berouně

Na Husově náměstí se již podruhé uskuteční Den bezpečí, a to 25. 6. 2012 od 10.00 do 13.00 hodin. Program bude zaměřený jak na děti, na které čekají hry, soutěže a odměny, tak i na dospělé. Ti se například dozvědí, jak správně zabezpečit své auto. 

Hasiči ve spolupráci se záchranáři předvedou ukázku vyproštění osob z havarovaného vozidla a její následné ošetření, zajímavá bude jistě i ukázka slaňování. Děti si budou moci prohlédnout policejní dálniční vůz WV Passat, staré vozidlo VB, techniku hasičů či policistů. Stejně jako loni na místo dorazí kriminalistický technik s výjezdovým vozidlem, u kterého budou mít děti možnost si nechat na památku udělat otisky prstů. Zkusí si umělé dýchání a naučí se správně nasazovat helmu pro jízdu na kole.

Pořadatelem je město Beroun společně s Policií ČR, partnerem akce jsou také hasiči, Záchranná služba Beroun, Český červený kříž, Defend lock, BESIP, firma kola Šírer a obecně prospěšná společnost Magdaléna, která se zabývá problematikou závislostí a jejich léčbou. Partnery jsou dále Všeobecná zdravotní pojišťovna a pojišťovna Ministerstva vnitra.