Právě se nacházíte:

Berounská čtyřiadvacítka

Po roční odmlce bude Beroun opět hostit netradiční cyklistický závod Berounská B24 MTB neboli Berounskou čtyřiadvacítku. Uskuteční se od 28. do 29. července. Startuje se v sobotu v pravé poledne, konec čtyřiadvacítky bude v neděli v poledne. Závody se letos přesunou k Berounce do Kempu Beroun. 

Po roční odmlce bude Beroun opět hostit netradiční cyklistický závod Berounská B24 MTB neboli Berounskou čtyřiadvacítku. Uskuteční se od 28. do 29. července.

Startuje se v sobotu v pravé poledne, konec čtyřiadvacítky bude v neděli v poledne. Závody se letos přesunou k Berounce do Kempu Beroun. „Kompletně jsme letos přepracovali i trasu. Okruh je vedený po polních, lesních cestách a asfaltu v okolí Berouna. Délka okruhu 14,3 km s nastoupanými metry 385m na okruh,“ uvedl organizátor Michal Dalecký.
 
Příjem přihlášek přes internet byl ukončen. Další zájemci o jízdu se mohou hlásit v pátek 27. července od 18:00 do 21:00 hodin a v sobotu 28. července od 8:00 do 10:.30 hodin v kanceláři závodu. Podrobný program najdete ZDE .