Právě se nacházíte:

Aqua Bike

Přijďte si vyzkoušet jízdu na kole ve vodě do Berouna! Jedná se o populární a velice lákavé skupinové cvičení v oblasti Aqua Fitness. Ve svých lekcích využívá kombinace jízdy na stacionárních kolech ve vodě s posilovacími cviky Aqua Fitness vedená trenéry Aqua Bike.

Díky speciálně nastavitelným kolům jej lze aplikovat do bazénů o různé hloubce vody. Pokud milujete vodu, jízdu na kole a pohyb, jsou tyto lekce určeny pro vás!

Lekce jsou vhodné pro: začátečníky, seniory, lidi trpící nadváhou, aktivní sportovce, zdravotně či tělesně oslabené atd. Během tohoto cvičení nedochází k přetěžování kloubů, vazů a přehřátí organizmu, naopak dochází k ochlazování těla a díky lokomočnímu pohybu jsou vaše svaly současně masírovány. Tento druh vodního sportu je vhodný pro lidi trpící celulitidou, křečovými žilami, onemocněním kloubu apod.

Účinky jízdy na Aqua Bike: Postupné odstraňování celulitidy, rychlejší redukce nadváhy, ochrana kloubů a kardiovaskulárního systému, uvolnění stresu, zvýšení vytrvalosti a fyzické kondice, masážní efekt během cvičení.

http://www.aqua-fit.cz/